Hem actuat al C.C.Finestrelles!

Aquest any com a novetat i amb motiu del 15 aniversari de la nostra escola de dansa, hem tingut el plaer d’actuar al nou centre comercial d’Esplugues, el Finestrelles Shopping Centre!

Va tenir lloc el passat 25 de maig i va ser una tarda molt entretinguda en la que els nostres alumnes van animar el públic amb les seves coreografies, moltes d’elles les estrenaven per primer cop aquell dia! Molta gent del barri i que passava per allà es va parar a gaudir de les actuacions i podem dir que l’àrea de l’escenari estava plena de gom a gom!

Una cop van finalitzar les actuacions, va tenir lloc la MASTERCLASS tan esperada en la qual va poder ballar tothom que volgués de la mà de les professores Claudia i Andrea! Des dels més petits fins als pares i mares van animar-se a participar i vam passar una tarda molt divertida!